Slúžime našim partnerom

Našou obchodnou filozofiou je neustály rozvoj, prístup orientovaný na zákazníka a starostlivo udržiavaný harmonický obchodný vzťah.

Čo ponúkame našim partnerom?

Vďaka svojim viac ako dvadsaťročným hodnotám a tradíciám Masterplast pomáha svojim partnerom v dlhodobom horizonte uspieť v podnikaní na základe konzistentnej kvality produktov a ponúkaných služieb.

Široká škála produktov

V 5-tich produktových kategóriách a 25-tich produktových skupinách ponúkame niekoľko sto produktov. Naša ponuka sa vyznačuje vynikajúcou voľbou v pomere ceny a kvality a jednoduchým predajom. Náš vlastný BRAND je známy na domácom trhu stavebných materiálov a získava popularitu medzi profesionálnymi užívateľmi.

Flexibilné logistické riešenia

Náš špecializovaný tím vodičov je už dobre známy našim partnerom, ktorí v priebehu spolupráce v oblasti logistiky nákladnej dopravy, skladového hospodárstva a skladovania preukázali svoje schopnosti tisíc a tisíckrát. Logistika Masterplast je viac než len doručovanie. Sme hrdí na to, že s 20 ročnou stálou prácou sme získali v oblasti logistických služieb od našich partnerov veľké uznanie. S flexibilnými riešeniami dodávok a okamžitou dostupnosťou produktov pomáhame našim partnerom dosiahnuť optimálnu úroveň zásob a rýchlejší tok predaja.

Výrobné pozadie

Spoločnosť Masterplast zastrešuje svoj produktový sortiment výrobou vo vlastných závodoch a zabezpečuje stálu kvalitu a stabilnú dodávku svojim partnerom. Naše certifikované výrobky s označením CE spĺňajú európske normy kvality. Viac informácií o našej produkcii (odkaz výroba)

Personalizovaný predajný systém

Náš skúsený obchodný tím je prítomný na trhu s celoslovenským pokrytím. Podporujeme našich partnerov v obchodných a profesionálnych výzvach každodenného života prostredníctvom kvalitných obchodných vzťahov. K úspešnému fungovaniu dlhodobých obchodných vzťahov napomáha náš pracovný tým flexibilitou, promtnosťou a rýchlim jednaním.