Masterplast Group poskytuje pre partnerov Masterplast s.r.o. vlastnú produkciu, ktorá vyhovuje individuálnym potrebám zákazníkov a zároveň zabezpečuje neustále sa rozširujúcu odbornosť a kvalitu výroby. Naše certifikované výrobky s označením CE spĺňajú európske normy kvality.

Maďarsko,
Kál-výrobná základňa

Na prvej výrobnej základni skupiny Masterplast začala výroba v roku 2005. Výrobné jednotky vyrábajú penové polyetylénové a stavebné profily pre suchú výstavbu v súlade s ISO9001 a ISO14001 TÜV. Okrem zvyšovania kapacít a technologického rozvoja kladieme veľký dôraz aj na zabezpečenie európskych  pracovných podmienok, v dôsledku čoho máme na pracovisku takmer 100 zamestnancov.

MASTERFOAM
Vyrábame penové polyetylénové produkty s uzavretými bunkami s modernou technológiou. Naše výrobky ISOFOAM stavebníctvo používa predovšetkým ako podlahové rohože na vyrovnávanie podkladu a tepelnú a zvukovú izoláciu. Vyrábame pásy v rôznej šírke najčastejšie 5 – 10 mm hrubé, nazývané ako”dilatačné pásy” ktoré aplikujú medzi stenu a podlahu.

MASTERPROFIL
Masterplast s.r.o. ponúka dodávky významných a populárnych profilov pre suchú výstavbu s možnosťou výberu rozmeru a typu a stálu kvalitu so zvýšenou výrobnou kapacitou z nášho závodu v Káli. Naše profily pre suchú výstavbu sú v súlade s harmonizovanou európskou normou, majú označenie CE a spĺňajú požiadavky na ochranu proti požiaru a hluku.

Srbsko, Subotica- výrobná základňa

Základňa v Subotici v Srbsku je najväčšou a najrýchlejšie rastúcou výrobnou základňou Masterplast Groupu. Vo výrobnom komplexe vyrábame sklotextilnú mriežku zo sklených tkanín, EPS polystyrén a  pre systém ETICS doplnkové profily v európskej kvalite. Na výrobnej základni zamestnávame viac ako 400 zamestnancov, ktorí pracujú na udržiavaní konzistentnej kvality, stabilnej dodávky produktov a na udržiavaní konkurencieschopnej výroby.

VÝROBA SKLOTEXTILNEJ MRIEŽKY
Od roku 2015 naša rozsiahla investícia do výroby vytvorila vlastnú
výrobnú jednotku na výrobu sklotextilnej mriežky, ktorá využíva najmodernejšiu automatizovanú nemeckú technológiu, čím sa skupina Masterplast stala tretím najväčším výrobcom v Európe s kapacitou výroby 100 miliónov metrov štvorcových. V továrni, ktorá vyrába širokú škálu výrobkov zo sklenej tkaniny a produktovej rady MASTERNET, poskytujeme partnerom Masterplast európsku kvalitu a spoľahlivé zázemie produktu s flexibilnými výrobnými službami.

EPS PRODUKCIA
Výrobňa EPS polystyrénu, ktorá bola založená v roku 2008 modernou nemeckou technológiou šetrnou k životnému prostrediu, vyrába izolačné jadro EPS pre systémy ETICS a iné stavebné izolačné výrobky z EPS. Vďaka neustálemu vývoju produktov ponúkame široký sortiment výrobkov aj z grafitových polystyrénov. Náš výrobok ISOMASTER EPS je na trhu čím viac populárnejši a uznávaný kvôli našej snahe dodržiavania dobrej kvality.

PROFILY ETICS
Ako doplnok pre fasádne zatepľovacie systémy vyrábame rohové profily v súlade s európskymi požiadavkami.

Sárszentmihály Centrála
Maďarsko

Na našom centrálnom pracovisku obsluhujeme zákazníkov, realizujeme dodávky zákaziek ktoré súvisia s produktovými radami Mastermax a Masterfol. Vďaka našej rozsiahlej personalizácii vieme vyrábať vlastné výrobky v európskej kvalite so stabilným dodávaním.