Master
Plast s.r.o. Slovensko

Spoločnosť MASTER PLAST s.r.o.  na slovenskom trhu pôsobí už 20 rokov.
Je dcérskou spoločnosťou nadnárodnej spoločnosti Masterplast group, ktorá sa od roku 1997 zaoberá výrobou a distribúciou stavebných výrobkov. V súčasnosti sústreďuje svoju výrobnú činnosť v 2 krajinách, a v 8 štátoch vlastní dcérske spoločnosti. 
Zužitkovaním dlhoročných skúseností, odborných vedomostí a poznatkov v oblasti stavebníctva Vám ponúkame kvalitné služby a širokú škálu stavebných výrobkov. Ponúkame konkurenčne schopné ceny a služby, stálu kvalitu, flexibilný a pohodlný servis.

Výrobky a výroba

Máme rozhodujúcu pozíciu na trhu v oblasti zatepľovania fasád, izolačných systémov a systémov suchej výstavby. Naše produktové zázemie je zabezpečené výrobou vo výrobných zariadeniach v Maďarsku a v Srbsku a strategickou spoluprácou výrobcov.

Poskytovateľ obchodných služieb

So zákaznícky orientovaným predajným systémom, neustálym monitorovaním kvality vyrábaných a predávaných produktov, stabilným dodávaním výrobkov a flexibilnými logistickými riešeniami poskytujeme našim partnerom bezkonkurenčné obchodné služby.

Udržateľnosť

Masterplast kladie veľký dôraz na trvalú udržateľnosť v oblasti energetickej účinnosti a ochrany životného prostredia a to tak vo svojich interných procesoch, ako aj vo výrobe a vo vývoji svojich produktov.

Naše poslanie

Naša spoločnosť chce rozvíjať svoje konkurenčné produkty a portfólio služieb na základe potrieb partnerov a želá si aby zaujal pozíciu významného “hráča” v domácom priemysle stavebných materiálov.