Šampionát zbierania bodov – 2019

Sme radi, že Vás môžeme informovať o tohtoročnej akcii zbierania bodov! Pred niekoľkými rokmi sme mali úspešnú kampaň zbierania bodov a na základe pozitívnych skúseností sme sa tento rok opäť rozhodli odmeniť lojalitu našich partnerov!

Vážení obchodní partneri!

 

Sme radi, že Vás môžeme informovať o tohtoročnej akcii zbierania bodov! Pred niekoľkými rokmi sme mali úspešnú kampaň zbierania bodov a na základe pozitívnych skúseností sme sa tento rok opäť rozhodli  odmeniť  lojalitu našich partnerov! Získajte body za svoje nákupy, ktoré následne môžete uplatniť na cenné darčeky!

 

Trvanie tejto akcie je od 01.09.2019 do 31.10.2019. Hry sa môžu zúčastniť zmluvní partneri Masterplast s.r.o. . Ak ste počas akcie nazbierali dostatočný počet bodov a dodržíte podmienky uplatnenia, môžete svoje body zameniť na cenné a značkové dary. Podrobnosti akcie nájdete u našich kolegov. Požiadajte svojho obchodného zástupcu o leták, alebo si ho stiahnite z našej webovej stránky vo formáte pdf.

 

ŠAMPIONÁTU ZBIERANIA BODOV!

 

Dúfame, že sme touto možnosťou získania prémiovej spotrebnej elektroniky prilákali Vašu pozornosť!  Dary poslúžia pre Váš oddych a sú skvelou voľbou na darček k Vianociam.

 

Tím Masterplast vám praje úspešné zbieranie!